معرفی شرکت

شرکت کنترل سازان فرآیند درسال ۱۳۸۳ وبا حضور جمعی ازافراد تحصیل کرده در زمینه برق و ابزاردقیق فعالیت خود را با محوریت طراحی واجرای سیستم های کنترل وابزاردقیق آغاز و از سال ۱۳۸۴ با کسب رتبه مشاوره تأسیسات آب و فاضلاب زمینه های فعالیت خود را در حوزه طراحی و اجرای سیستم های تله متری و کنترل از راه دور گسترش داد.
این شرکت با بهره گیری از مهندسین مجرب و کارشناسان فنی کارآزموده ونیز کسب رتبه در سایر زمینه ها از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نیز گواهینامه های مختلف نظیر گواهینامه مدیریت کیفیت از شرکت SGS هم اکنون فعالیت خود را به صورت مشاوره در زمینه تأسیسات آب و فاضلاب شهری، روستائی و صنعتی و همچنین طراحی سیستم های پیشرفته کنترل وابزار دقیق ، تله متری و سیستم های SCADA و نیز به صورت مشارکت با شرکت های زیر مجموعه خود، عملیات اجرا و راه اندازی سیستم های کنترل و ابزار دقیق، تله متری و SCADA را در صنایع مختلف عهده دار می باشد.
بخش مهندسی شرکت کنترل سازان فرآیند به گونه ای سازماندهی گردیده است که با استفاده از نرم افزارها واستانداردهای معتبر در زمینه طراحی و مهندسی تأسیسات آب و فاضلاب ، برق ابزاردقیق و کنترل وتله متری و انرژی و هوشمند سازی تاسیسات قادر به ارائه خدمات مهندسی مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد.
این شرکت همچنین با دارابودن بخش آموزش و تحقیق و توسعه فعالیت هایی را در جهت ساخت و تولید تجهیزات موردنیاز صنایع در زمینه سیستم های کنترل و جمع آوری اطلاعات بدون سیم WIRELESS به عهده دارد.
هیئت مدیریه این شرکت امید دارد با انجام خدماتی درخور کارفرمایان محترم اعم از آب و فاضلاب ، فولاد ، نفت و گاز و پتروشیمی و ارائه بهینه خدمات و طرح های اجرائی و پشتیبانی بدون مرز گامی در خور نام خود و میهن عزیزمان در راستای شکوفائی صنعت بردارد.