تاریخچه شرکت

شرکت کنترل سازان فرآیند در سال ۱۳۸۳فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای سیستم های کنترل و ابزاردقیق در صنایع آب و فاضلاب، فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی آغاز و از سال ۱۳۸۴ با کسب رتبه مشاوره تأسیسات آب و فاضلاب، فعالیت خود را در این زمینه و همچنین طراحی و اجرای سیستم های تله متری و کنترل از راه دور در این شرکت گسترش داد.
این شرکت با در اختیارداشتن مهندسین مجرب و کارشناسان فنی کارآزموده و تجهیزات موردنیاز هم اکنون فعالیت خود را به صورت مشاوره در زمینه تأسیسات آب و فاضلاب شهری، روستائی و صنعتی و همچنین طراحی سیستم های پیشرفته کنترل وابزار دقیق، تله متری و سیستم های SCADA و نیز به صورت مشارکت با شرکت های پیمانکار، عملیات اجرا و راه اندازی سیستم های کنترل و ابزار دقیق، تله متری و SCADA را در اکثر صنایع عهده دار می باشد.
بخش مهندسی شرکت کنترل سازان فرآیند به گونه ای سازماندهی گردیده است که با استفاده از نرم افزارها واستانداردهای معتبر در زمینه طراحی و مهندسی تأسیسات برق ابزاردقیق و کنترل وتله متری قادر به ارائه خدمات مهندسی مطابق با استانداردهایروز دنیا می باشد.
مدیریت شرکت در جهت بالانگه داشتن کیفیت محصولات ارائه شده و رضایتمندی مشتریان کارکنان خود اعتقاد راسخ به استقرار سیستم مدیریت کیفیت داشته و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننموده است.

محدوده خدمات :
– خدمات طراحی سیستم های کنترل و ابزاردقیق و تله متری و اتوماسیون و مانیتورینگ،
– اجرای سیستم های کنترل و ابزاردقیق و اتوماسیون صنعتی و ساختمانی و تصفیه خانه های آب و فاضلاب، خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب و تجهیزات وابسته به آن و خطوط انتقال و توزیع برق و تجهیزات وابسته به آن،
– عملیات مهندسی در امور خرید و فروش تجهیزات و کنترل و ابزاردقیق و تله متری و اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی،
– خرید و فروش و صادرات و واردات تجهیزات کنترل و ابزاردقیق و تله متری و اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی،
– اخذ نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی،
– شرکت در مناقصات و مزایده ها،
– خرید و فروش سهام شرکت ها و همچنین انعقاد قرارداد با شرکت های خارجی
– این شرکت همچنین با دارابودن بخش آموزش و تحقیق و توسعه فعالیت هایی را در جهت ساخت و تولید تجهیزات موردنیاز صنایع در زمینه سیستم های کنترل و جمع آوری اطلاعات بدون سیم WIRELESS به عهده دارد.
– و هر موضوع دیگری که با عنوان شرکت مرتبط باشد.

استانداردهای کاربردی:

استانداردهای نظیر ISA,IPS,IEC,IEEE,WHO,AWWA و …

مشتریان عمده :

  • شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و آب منطقه ای
  • شرکت شهرکهای صنعتی ایران
  • شرکت های ملی نفت، گاز و پتروشیمی
  • شهرداری ها، معادن و مناطق ویژه و آزاد تجاری و صنعتی و …